The NTEX journey has only begun

Apie NTEX

Virš antraštės turėtų būti parašyta  "Apie Jus", nes mes esame sukurti Jums ir Jūsų verslui.

Mes egzistuojame dėl Jūsų. Dirbdami su kompetentingais ir daug žinių turinčiais darbuotojais, mes galime padaryti Jūsų gyvenimą lengvesnį, pasiūlydami patogesnius ir saugesnius transporto sprendimus ir nepriklausomai nuo to, ar mes kalbame apie pasaulio jūrų transportu, oro transportu, ar kelių transportu gabenamus krovinius į Jungtinę Karalystę, Norvegiją arba kitas šalis Europoje. Ir ne tik darbo metu, bet visą parą, septynias dienas per savaitę - Mes tai vadiname 24-7.

Nėra vieno sprendimo  tinkančio viskam

Mūsų specialiai pritaikyti transporto sprendimai yra esminis skirtumas tarp mūsų ir didelių transporto įmonių. Vietoj to, kad pasiūlytume vieną sprendimą viskam, mes siūlome tai ko jums reikia, kai jums reikia, ir lanksčiai kaip jums reikia. Tai mūsų filosofija nuo pat 2003 pradžios.

FAKTAI APIE NTEX  

Štai keletas faktų, kurie leis jums dar geriau suprasti mūsų verslą ir kas mes esame. Be to, nepamirškite apsižvalgyti visame svetainės puslapyje.

ĮKURTA 2003

NTEX yra privati ​​kompanija, įkurta 2003 metais, turinti centrinę buveinę Geteborge, Švedijoje. Šiuo metu dirba apie  230 darbuotojų.

KITI BIURAI

Be mūsų Geteborgo centrinės būstinės, mes turime biurus įvairiuose Švedijos miestuose. Taip pat, turime tarptautines atstovybes Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Lenkijoje.

3PL-VERSLAS

2013 mes įsigijome RPG. Tai terminalas skirtas perkrovimui ir trečiųjų šalių logistikai, tiesiogiai prijungtų prie Geteborgo uosto.

PAJAMOS

Mūsų pajamos 2013 metais buvo 1,2 mlrd. Švedijos kronų. Tikimasi, kad  mūsų pajamos 2014 metais bus 1,4 mlrd. Švedijos kronų.

MŪSŲ NUOSAVI TERMINALAI

NTEX turi terminalus Geteborge ir Gislavede, taip pat turime 650 nuosavų  puspriekabių.

SERTIFIKATAS

NTEX turi IATA, AEO, ISO 14001 ir ISO 9001 sertifikatą. Saugumas patvirtintas Švedijos reguliuojamų aviacijos institucijų.

DAUG ĮSIPAREIGOJIMŲ

NTEX šiuo metu turi apie 3 200 klientų ir atlieka apie 100 000 pervežimų kasmet.