The NTEX journey has only begun

Kaip viskas prasidėjo

NTEX buvo įkurta 2003 metais Geteborge, dešimties verslo entuziastų, visiems dalijantis bendrą viziją: "turi būti pateikta Šiaurės transporto alternatyva, naudojant aukštą paslaugų lygį ir tapti pirmuoju kliento pasirinkimu, siūlant konkurencingus ir lanksčius, individualius transporto ir logistikos sprendimus tiek sausumoje, tiek jūroje, tiek oro erdvėje".

SPARTUS AUGIMAS

Vidutinis metinis augimo tempas yra 20% ir išlaikomas pelningumas, mūsų dabartinių pardavimų suma yra daugiau nei 1 mlrd. Švedijos kronų ir mes turime biurus keliose šalyse. Nors mes labai didžiuojamės dėl to ką pasiekėme, žinome, kad tai ne atsitiktinumas. Mes daug dirbome kartu su klientais, kad pasiektume savo viziją.

MŪSŲ DARBAS ATSIPERKA

Aktyviai teikdami savo klientams sprendimus, kurių reikia, mes turime iššūkį -saugodami mūsų esamus klientus, nuolat ieškome naujų. Per mūsų istoriją, potencialūs klientai dažnai kreipėsi į mus patirdami anonimiškumo jausmą lyginant su konkurentais. Mes pritraukėme įvairių klientų iš įvairių dydžių kompanijų, atstovaujančių įvairiems pramonės sektoriams, pavyzdžiui, energetikos, baldų, automobilių ir inžinerijos sritis.

Žvelgiant į ateitį, mes nenuilstamai tęsime sėkmingą užduotį,  kartu su mūsų klientais, mesti iššūkį nusistovėjusiai verslo tvarkai.

SVARBIAUSI ĮVYKIAI

Žemiau yra keletas, ypač įsimintinų, ištraukų iš mūsų turtingos praeities:

2003 - PRADŽIA

Mes pradėjome operacijas su biurais Švedijoje ir Vokietijoje, o tam  užtenko 10 darbuotojų.

2004 – JŪRŲ IR ORO TRANSPORTAS

NTEX pradeda teikti jūrų ir oro transporto paslaugas. Įsigyta Ecotrans AB.

2005 – PARDAVIMŲ AUGIMAS

Vos per dvejus metus nuo įmonės įkūrimo, mūsų pajamos išaugo iki 129 mln Švedijos kronų.

2006 – ĮSIGIJIMAS

NTEX įsigijo Ecotrans LTD.

2007 – TOLESNIS PARDAVIMŲ AUGIMAS

Bendrovė tęsia spartų augimą, daugiau nei dvigubai padidėja pardavimai -  tarp 2005 (129 milijonai Švedijos kronų) ir 2007 (332 milijonai Švedijos kronų).

2008 – NAUJAS PIRKINYS

NTEX, 2008-2009 metais,  įsigijo bendrovę VTS AB.

2009 – DAR VIENAS PIRKINYS

NTEX įsigijo Davis Freight LTD.

2010 - ... IR DAR VIENAS

Bendrovė toliau didina savo pajėgumus per naujai įsigytą Gothic AB.

2011 – DAUGIAU BIURŲ

Iki 2011 metų, NTEX turi 150 darbuotojų ir yra įsteigusi biurus Švedijoje, Vokietijoje, Anglijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Norvegijoje ir Suomijoje.

2012 - PARDAVIMAI PASIEKĖ 900 MILIJONUS ŠVEDIJOS KRONŲ

Mūsų įmonė dar labiau išplėsta naudojant naujai įsigytus biurus Trelleborg ir Vinterbro miestuose. Pardavimai pasiekė 900 milijonų Švedijos kronų, o darbuotojų skaičius pasiekė 165.

2013 - IATA

Mūsų pardavimų suma pasiekė 1,2 mlrd Švedijos kronų, mes gavome IATA sertifikatą ir atidarėme biurus Västerås ir Gdanske. Be to, NTEX įsigijo įmones RPG Logistika ir Ability Landin AB.

2014

Mes tikimės, kad darbuotojų skaičius išaugs iki 250, o pajamos iki 1,4 milijardų Švedijos kronų.